Vacature Medewerker financiële administratie

Puzzelen met cijfers, verbindingen leggen en ook verder kijken dan alleen de cijfers. Ben je klantgericht, accuraat en heb je een pro actieve houding en ga je graag de uitdaging aan om de financiële administratie op orde te houden en te optimaliseren, reageer dan snel. Voor onze afdeling financiële administratie van Eisma Media Groep / Jongbloed Media te Leeuwarden zijn wij op zoek naar een

Medewerker financiële administratie m/v
36 uur/week

Jouw rol in ons team
De financiële administratie werkt met een projectboekhouding. Een mooie uitdaging om hierin je tanden te zetten. De functie van medewerker financiële administratie is breed waarbij je alle aspecten op het financiële vlak tegenkomt en daardoor jezelf en de organisatie verder kunt ontwikkelen. De volgende werkzaamheden staan centraal in deze functie:

 • Zorgdragen voor een correcte crediteuren- en debiteurenadministratie
 • Verantwoording dragen voor het boeken van in- en verkoopfacturen
 • Bijhouden van de royalty administratie
 • Verwerken van bankmutaties
 • Zorgen voor aansluitcontroles ten behoeve van de periodieke afsluiting
 • Voorbereiden van periode afsluitingen en het uitvoeren van diverse controles/analyses
 • Aanleveren van onderbouwingen voor financiële vraagstukken
 • Pro actief meewerken aan het optimaliseren van de financiële administratie

Dit breng je mee

 • Een afgeronde MBO 4 opleiding in een financiële of administratieve richting
 • Werkervaring met (geautomatiseerde) financieel-administratieve systemen is een pré
 • Uitgebreide kennis van Microsoft Excel is een pré
 • Resultaatgerichtheid, nauwkeurigheid en een analytisch vermogen
 • Servicegerichtheid tot de klant

Dit krijg je van ons

 • Een ambitieuze werkomgeving in een gezellig en dynamisch, enthousiast team, met een open communicatie.
 • Mogelijkheid tot hybride werken
 • Het dienstverband is in eerste instantie voor 12 maanden, met de nadrukkelijke intentie langdurig samen te werken
 • Marktconform salaris
 • Secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met het functieniveau (CAO voor het Uitgeverijbedrijf)
 • Reiskostenvergoeding
 • Locatie: Leeuwarden

Wie zijn wij?
De Eisma Media Groep (sinds 1874) is uitgever van hoogwaardige informatie en communicatieproducten en -diensten (o.a. vaktijdschriften, websites en e-mailnieuwsbrieven, events/awards, webinars, contentmarketing, e-congressen en leermiddelen) in diverse business-to-business en educatieve markten. Vanuit de vestigingen in Leeuwarden en Doetinchem zorgen 130 professionals en honderden freelancers voor kennis en communicatiemogelijkheden die leiden tot succesvolle resultaten van onze klanten.

Jongbloed Media is onderdeel van Eisma Media Groep en telt meerdere bijbelvertalingen, uitgeefmerken en tijdschriften. Net als ons lezerspubliek is het aanbod ruim en divers. Met onze uitgeefactiviteiten proberen we bruggen te slaan. We verbinden auteurs en lezers. De uitgeefmerken van Jongbloed Media zijn er voor iedereen die van lezen en betekenisvolle verhalen houdt.

Enthousiast geworden?
Ben je na het lezen van deze vacature enthousiast geworden en wil je onderdeel uitmaken van ons mooie bedrijf? Stuur dan je motiveringsbrief met CV naar Astrid van Amerongen, HR functionaris,  a.vanamerongen@eisma.nl

Voor meer informatie over de functie kun je bellen met Alex van der Werf, controller, op 088 – 29 44 372.

Plaats een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *